ul. Św.Bonifacego 152
02-909 Warszawa

O nas

Łączymy świat automatyki przemysłowej ze światem informatyki i telekomunikacji. Nie boimy się zadań związanych z akwizycją danych pomiarowych, instalacją i konfiguracją sterowników, integracją i tworzeniem dedykowanych aplikacji. Zaletą współpracy z nami jest możliwość zaadresowania szerokiego zakresu prac od instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych poprzez integrację sterowników, aż do tworzenia wizualizacji procesów produkcji.


Nasza historia

Tworzymy mały zespół współpracujących od lat osób. Wywodzimy się z korporacji producentów urządzeń sieciowych oraz firm informatycznych, gdzie przez kilkanaście lat każdy z nas realizował projekty dla wielu podmiotów różnych sektorów począwszy od małych przedsiębiorstw, a skończywszy na telekomunikacyjnych gigantach.


Marcin Wawrzyński

Marcin Wawrzyński

Pomysłodawca i założyciel firmy

Pełni rolę operacyjną oraz handlowąOd czasu rozmontowania budzika mojej babci minęło sporo czasu ale wciąż pozostała we mnie pasja do odkrywania 'jak to działa?' Po wielu latach pracy w korporacjach przyszedł czas na spełnienie własnych ambicji. Naszym celem jest demistyfikacja hasła IoT w taki sposób aby każdy kto chciałby kontrolować lub naprawić zdalnie swoje urządzenie mógł zrobić to samodzielnie. Tworzymy rozwiązania na światowym poziomie pozwalające podłączyć i  nadzorować, za pomocą zbudowanej przez nas infrastruktury, niemal wszystko. W pakiecie z licencją do systemu Caldera dostępny jest uniwersalny sterownik DOT1. Z jego pomocą uruchomienie własnej usługi zdalnej kontroli praktycznie dowolnych urządzeń jest proste jak nigdy przedtem.


Gabriel Kujawski

Szef techniczny oraz architekt rozwiązań

Pełni rolę wsparcia i rozwoju produktu


Jestem specjalista ds. niemożliwych z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Zajmuję się twórczym łączeniem rozwiązań czołowych producentów sprzętu sieciowego z projektami Open Source. Moją rolą przy tworzeniu systemu Caldera był dobór technologii, które umożliwiły wybudowanie nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury. Jestem stale zaangażowany w rozwój portalu www służącego prezentacji danych z urządzeń naszych klientów.  Na moim biurku powstawały kolejne wersje prototypów urządzenia DOT1, czyli sprzętowego rozwiązania dedykowanego do zdalnego nadzoru.  Aktualnie już druga generacja tego sprzętu zpracuje w dziesiątkach obiektów w Polsce i za granicą.Mówią o nas


"Dzięki aplikacji Caldera obniżamy koszty operacyjne funkcjonowania naszego serwisu"

Michał Smoliński Członek Zarządu SELO ENERGIA


Nasze plany

Naszą pasją jest stworzenie zautomatyzowanej platformy do łączenia i obrazowania różnego typu sterowników i sensorów. Już dziś posiadamy bibliotekę popularnych w ciepłownictwie sterowników, dzięki którym obrazowanie nowej kotłowni wykonujemy właściwie od ręki. Naszym celem jest powiększanie naszych bibliotek realizując kolejne projekty w nowych sektorach przemysłu. Doskonalimy również wykorzystywane metody połączeniowe oraz adaptujemy oraz tworzymy własne urządzenia tak aby obniżać cenę wyposażeń dla klientów.

© Copyright 2022 corsario.pl

DESIGN by corsario.pl